System internetowy ecoNET + Aplikacja mobilna

System internetowy z mobilną aplikacją pełniący funkcję zarządzającą oraz serwisową. Obsługuje i zarządza pracą on-line urządzeń PLUM przez WiFi również z aplikacji mobilnej.

ecoMAX850i_ikona_1

Komunikacja z urządzeniami przez WiFi.

eSTER_x40_ikona_4

Dostęp do wszystkich parametrów pracy urządzenia oraz harmonogramów czasowych.

ecoMAX850i_ikona_3

Podgląd i wizualizacja stanów pracy urządzenia na schemacie. Czytelne wykresy uzysku ciepła, zużycia paliwa, historii danych.

Pellet_ikona_2

Kontrola serwisowa on-line oraz zapis alarmów.

Serwis internetowy

    • Zdalne zarządzanie pracą on-line urządzeń PLUM za pomocą komputera przez stronę www.econet24.com,

    • możliwość sterowania wszystkimi parametrami obiegów grzewczych, systemu wentylacyjnego i solarnego, pomp ciepła oraz kotłów,

    • wizualny podgląd stanu pracy wybranego urządzenia i rejestracja kluczowych parametrów jego pracy,

    • przejrzysta wizualizacja pracy urządzenia w postaci wykresów i zapis alarmów oraz historii danych z możliwością wysyłki powiadomień na skrzynkę mailową.

Mobilna aplikacja

  • Mobilne zarządzanie on-line pracą urządzeń PLUM przez tablet, smartfon, za pomocą aplikacji ecoNET.apk, ecoNET.app,

  • podgląd i zmiana parametrów pracy wszystkich urządzeń, a tym samym obiegów grzewczych lub wentylacyjnych oraz zmiana trybów pracy i harmonogramów czasowych.

Akcesoria

ecoLINK2

ecoLINK2

Interfejs komunikacyjny do wymiany danych pomiędzy regulatorem oraz komputerem PC. Umożliwia szybką i wygodną aktualizację oprogramowania urządzenia w miejscu instalacji poprzez komunikację z komputerem.

ecoNET300-2

ecoNET300, ecoNET SOL

Moduł internetowy do połączenia urządzeń przez sieć WiFi do internetu – moduł ecoNET300 do podłączenia regulatorów: kotła z serii ecoMAX, pomp ciepła z serii ecoTRONIC, wentylacji z serii ecoVENT, moduł ecoNET SOL do podłączenia regulatorów systemów solarnych z serii ecoSOL.