Szanowni Państwo,

33 edycja Międzynarodowej Konferencji Eksperckiej branży Gaz – International Scientific & Expert Metting of Gas Professionals odbyła się w dniach 9-11 maja 2018 roku. Była ona świetnym przykładem rosnącego zapotrzebowania na zdalne odczyty w Chorwacji i krajach regionu wśród kluczowych dystrybutorów gazu, jak również przedstawicieli lokalnych i międzynarodowych instytucji badawczych.
Trzydniowe międzynarodowe targi i towarzysząca im konferencja, gromadząca ponad 600 ekspertów z około 230 firm, były najlepszym miejscem, w którym poruszane przez uznanych mówców tematy przełożyły się na połączenie nauki, inspiracji i nawiązania ciekawych i rokujących kontaktów biznesowych.
Z gamy zaprezentowanych produktów firmy Plum największym zainteresowaniem cieszył się najnowszy przelicznik objętości i energii gazu MacBAT5. Nie mniej ważną rolę odegrały rejestratory z rodziny MacR6.
Mamy nadzieję, że podjęte rozmowy przełożą się na satysfakcjonującą i owocną współpracę, determinującą rozwój rynku gazu ziemnego w przyszłości.