PLUM Sp. z o.o., ul. Wspólna 19, Ignatki, 16-001 Kleosin

KRS: 0000153696, NIP: 966-14-27-390, Kapitał zakładowy: 2 355 800,00 zł

Sekretariat: Tel.: 85 749 70 00, Fax: 85 749 70 14, E-mail: plum@plum.pl


Ogrzewnictwo i Wentylacja

Dział Obsługi Klienta Biznesowego

Zamówienia – Wentylacja i PPOŻ

Ewelina Kacpura

Flafa PL-EN

Koordynator ds. obsługi Klienta

E-mail: ewelina.kacpura@plum.pl
Tel.: 85 749 71 58

Anna Puniszko

Polska południe

Flafa PL-EN

Specjalista ds. obsługi Klienta

E-mail:
anna.puniszko@plum.pl
Tel.: 85 749 70 06

Monika Jaczewska

Polska północ

Flafa PL-EN

Specjalista ds. obsługi Klienta

E-mail:
monika.jaczewska@plum.pl
Tel.: 85 749 71 33

Zamówienia – Ogrzewnictwo

Przyjmowanie zamówień

E-mail:
zamowienia.ogrzewnictwo@plum.pl

Dział Obsługi Klienta Indywidualnego i Doradztwo Techniczne / Serwis

Branża Ogrzewnictwo i Wentylacja:

E-mail: serwis.ogrzewnictwo@plum.pl

Tel.: 85 749 70 08, Fax: 85 749 70 10

Branża Gaz i Woda:

E-mail: serwis@plum.pl

Tel.: 85 749 71 63

Dział handlowy

Piotr Zawada

Regulatory solarne, wentylacja i pompy ciepła

Flafa PL-EN

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Adam Opolski

Regulatory kotłowe, kominkowe, instalacyjne

Flaga PL-RU

Doradca techniczno-handlowy

E-mail:
adam.opolski@plum.pl
Tel.: 691 590 136

Maciej Kukuczka

Regulatory kotłowe, kominkowe, instalacyjne

Flafa PL-EN

Export Manager

E-mail:
maciej.kukuczka@plum.pl
Tel.: 667 770 257

George Degtiariov

Wentylacja

george

Export Sales Manager

E-mail:
Tel.: 609 140 054

Jerzy Czesnowski

Regulatory kotłowe, kominkowe, instalacyjne

Flaga PL-RU

Doradca techniczno-handlowy

E-mail:
yuri.chasnouski@plum.pl
Tel.: 697 580 092

ikony

Zakupy i Logistyka

Katarzyna Kacprzak
Kierownik Zakupów i Logistyki

E-mail: katarzyna.kacprzak@plum.pl
Tel.: 85 749 70 64

Dział Personalny

Magda Woźniak
Kierownik Działu Personalnego
Kontakt

Laboratorium Akredytowane

Kontakt

Dział Finansowy

E-mail: finanse@plum.pl
Tel.: 85 749 70 56
Tel.: 85 749 71 45

Dział Gaz i Woda

Kontakt

Marketing

E-mail: marketing@plum.pl
Tel.: 85 749 71 11

Montaż PCB na zlecenie

Kontakt

Marketing

Elżbieta Łodko
Kierownik Działu Marketingu

E-mail: elzbieta.lodko@plum.pl
Tel.: 85 749 70 68

Barbara Olkowska
Grafik

E-mail: barbara.olkowska@plum.pl
Tel.: 85 749 71 25

Kamila Wszeborowska
Specjalista ds. marketingu

E-mail: kamila.wszeborowska@plum.pl
Tel.: 85 749 71 11

Rafał Danielewicz
Specjalista ds. Technicznych i Systemowych

E-mail: rafal.danielewicz@plum.pl
Tel.: 85 749 71 60